fbpx

3 gadżety dla każdego blogera

3 super gadżety, które pomagają nam w blogowaniu! Wpływają nie tylko na naszą pracę, ale również samopoczucie. Zobacz jak mogą wpłynąć również na Twoje życie!

Na samym początku, zaznaczamy, że to są gadżety, które nam pomogły. Czy pomogą i Tobie, tego nie obiecujemy. Ale jesteśmy pewni, że pozytywnie wpłyną na każdy aspekt nie tyko zawodowy ale również i życia osobistego.

A więc zaczynamy, prezentację trzech “SUPER” gadżetów blogera.

Czytnik e-book

Czytnik ebooków, to niesamowite narzędzie. Pozwala z jednej strony mieć w małym urządzeniu wielką bibliotekę a z drugiej strony nie męczy oczu i działa ponad miesiąc na jednym ładowaniu. W naszych blogowych projektach często podróżujemy w różne zakamarki świata.

Czekając na lotnisku czy podróżując samolotem by zabić czas relaksujemy się podczas czytania. Czytnik pozwala nam zaoszczędzić miejsce na półce w domu oraz ograniczyć wagę walizki. Wyjazd na wakacje to dobry start do nadrobienia zaległości w czytaniu. Bez zbędnych kilogramów, mamy pod ręką nasze 100 ulubionych książek (a przybywa ich każdego miesiąca wiele nowych).

Dodatkowym atutem jest, cena książek. Książki w formie .mobi, .epub czy .pdf kosztują często o 10-20% taniej od odpowiedników drukowanych. No i po zakupie od razu są u nas i nie musimy czekać na przesyłkę. A gdy leżymy na plaży w ciepłych krajach, możemy od razu delektować się nową pozycją.

Opaska lub zegarek sportowy

Bo trzeba być fit. Gdy nasze ciało nie działa w optymalnym szczęściu, tym bardziej nasz mózg nie będzie działał optymalnie. Od kiedy zaczęliśmy stosować zegarki sportowe, nasze podejście do fitnessu zmieniło się o 180 stopni. Mamy motywację, do robienia dziennej liczby kroków i ćwiczeń fitness.

Ba nawet w pracy prześcigamy się, kto zrobił więcej kroków. Gdy trzeba pójść po listy do skrzynki nagle pojawia się las rąk. Czasem myślimy, czy nie wprowadzić jakiegoś licznika czasu poza komputerem. Bo wydaje się, że zbyt serio podchodzimy do wyzwań fizycznych.

Ten gadżet pomógł nam i na pewno pomoże Tobie. Świetna sprawa, dla znalezienia złotego środka pomiędzy siedzeniem przed komputerem a zadbaniem o kondycję.

Duży powerbank

Bo zasilania nigdy nie za wiele. W podróży, mamy wiele urządzeń, które ładujemy. Baterie do GoPro, telefony, nasze laptopy, zegarki sportowe. Lista jest dłuższa, ale zawsze brakuje prądu. Temu korzystamy z mniejszych powerbanków o pojemności 20000mAh oraz większych 3000mAh.

Mniejsze są na tyle poręczne, że wrzucamy do plecaka i zapominamy. Większe zabieramy na dłuższe wyjazdy w plener. Ale pojemność, trzeba uzależnić od naszych potrzeb.

Bonusowy gadżet – Kawiarka i drip

Bo dobra kawa to podstawa w naszym fachu. Siedzimy w dzień i w nocy nad naszymi projektami. Chcemy je poprawiać, dopieszczać i ulepszać z dnia na dzień. Do tego godziny spędzone na researchu i pisaniu publikacji.

Bez dobrej kawy ani rusz. A najlepsza kawa wg. nas to kawa z alternatywnych metod. Korzystamy z kawiarki a jeszcze częściej z dripa. A jeśli wolisz herbatę, to warto pomyśleć o dobrym zestawie do jej parzenia. Dla każdego coś miłego.

Siedząc przy monitorze i pracując nad nowymi wpisami, warto się napić. Chwilę stanąć i zastanowić się co dalej.

.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *