fbpx

3 kursy dla osób kreatywnych, które warto zacząć w tym tygodniu!

Mamy teraz wolny czas, spędzamy go w domu, warto się szkolić i rozwijać swój potencjał. Oto 3 ciekawe kursy on-line dla osób kreatywnych, które sprawią, że lepiej odnajdziesz się w nowym świecie. Zobacz, zacznij się uczyć i działaj tak by odnosić tylko sukcesy.

Uczmy się nowych rzeczy

Gdy uczysz się nowych rzeczy to poszerzasz, swój krąg wiedzy i perspektywę z jaką spoglądasz na treźniejszość, przeszłość ale przede wszystkim i przyszłość! Musisz uczyć się tych zagadnień, które działają i wpłyną pozytywnie na możliwość wprowadzenia ich do Twoich przyszłych biznesów.

Pandemia COVID-19, już raz na zawsze zmieniła nasz sposób życia i pracy. Co możemy, przenosimy do internetu… sprzedaż, konsultacje ba nawet spotkania odbywają się dziś on-line. Tylko osoby, kreatywne a na pewno do nich należysz, mogą dziś spokojnie pracować i zarabiać. Nie zostawaj z tyłu, ucz się przyszłościowych zawodów i poznawaj nową wiedzę.


Kreatywne kursy dla Ciebie

Najfajniejsze kursy, kreatywne, które mogą przybliżyć Ciebie do nowej pracy lub ulepszyć aktualną. Chcesz zmienić, zawód albo szukasz wyzwań, to czas zabrać się za szkolenie. Zobacz naszym zdaniem, najciekawsze kursy, które zmienią Twoje podejście do mediów i kreatywności.

Kurs Final Cut Pro X – montaż filmów od podstaw

Chcesz pracować przy produkcjach filmowych, a może marzysz by zostać influencerem na YouTube. Nie ważne, który kierunek sztuki video wybierzesz, podstawa montażu filmów to podstawa każdego udanego biznesu związanego z filmami.

Poznać program Final Cut Pro X, i zacznij pracę jako freelancer, youtuber lub specjalista w branży video. Od czegoś, trzeba zacząć więc warto od podstaw.

Zobacz kurs

Kurs Adobe After Effects CC dla początkujących

Tworzenie stron internetowych, czasopism czy grafiki komputerowej to wciąż, bardzo popularne zajęcie a dobrych specjalistów nadal brakuje.

Podnieś swoje umiejętności pracy z typografią, kolorem i składem publikacji. Poznaj zaawansowane techniki, które pozwolą Ci sprawnie zrealizować każdy projekt.

Zobacz kurs

Kurs Fotografia produktowa

Była już grafika i było video. A teraz jak dobrze robić zdjęcia produktowe. Przyda się, gdy chcemy sprzedawać nasze produkty lub gdy szukamy pracy np. w branży e-commerce. Gdy umiesz robić piękne zdjęcia produktowe, możesz swój biznes i sprzedaż wynieść na nowy poziom.

Podstawowy kurs, pokazuje nam jak zacząć tworzyć kreacje, pracować ze światłem i co sprawia, że zdjęcie produktu jest udane a sam towar sprzedaje się dużo lepiej. Zostań, fotografem produktowym, współpracuj z firmami!

Zobacz kurs

Bonus dla grafików bardziej zakręconych

Kurs Rysowania na tablecie graficznym

Chcesz coś fajnego narysować dla siebie lub klienta? Czemu, nie zacząć korzystać z nowoczesnych narzędzi, takich jak tablet graficzny. Oto kurs rysowania i tworzenia niesamowitych kreacji graficznych. Może chcesz pracować jako grafik, ale nie masz dostatecznej wiedzy o nowoczesnych programach i narzędziach. Zobacz jak to robią profesjonaliści i poznaj tajniki rysowania.

Zobacz kurs

I jak udało się zapisać, na ten lub inny kurs? Rozwijasz się dalej, by stać się lepszym szefem, pracownikiem i osobą bardziej kreatywną? Jeśli tak to super, czekamy na komentarze pod tym wpisem, poinformuj nas jak zmieniło się Twoje życie, gdy umiesz już coś nowego i możesz działać z nową technologią. Powodzenia!

Zobacz również:

5 popularnych szkoleń on-line dla blogerów

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *