Brak produktów w koszyku.
5 darmowych wtyczek WordPress dla blogera

Każdy początkujący bloger korzystający z platformy WordPress powinien zainteresować się tymi wtyczkami. Oto zestaw 5 ciekawych wtyczek, wartych instalacji na Twoim blogu.
Pokazane tu wtyczki pomogą w zoptymalizowaniu pracy oraz zaoszczędzeniu czasu. Dodatkowo, pomogą w zbudowaniu lepszego bloga lub strony internetowej. Oczywiście, wtyczek obowiązkowych do zainstalowania, jest znacznie więcej! Ale o nich więcej informacji pojawi się w przyszłości. Dziś podstawowe 5 darmowych wtyczek wartych grzechu!
Contact Form 7
Wtyczka umożliwia tworzenie prostych formularzy kontaktowych. Przydatne narzędzie, gdy chcemy by nasi goście mieli możliwość napisania do nas wiadomości. Warto zastosować ładny formularz, który ułatwi kontakt oraz zachęci do szybszego napisania wiadomości.
Dodatkowym atutem, jest możliwość tworzenia wielu formularzy w obrębie jednej strony web. Dodanie formularza do artykułu czy podstrony nie jest trudne. Wszystko odbywa się za pomocą konta embed.
GA Google Analytics
Szybka w uruchomieniu wtyczka pozwalająca zintegrować statystyki Google z naszym blogiem. Dzięki wtyczce, zainstalowanie i podłączenie statystyk Google staje się szybkie i proste. Bez implementowania dodatkowego kodu otrzymujemy narzędzie gotowe do działania w ciągu 3minut.
Cookie Notice
Bardzo istotnym elementem jest informacja dotycząca ciasteczek na naszej stronie. By spełnić wymogi prawne, zobligowani jesteśmy poinformować osoby odwiedzające, iż wykorzystujemy ciasteczka (np. dla Google Analytics). Dzięki tej wtyczce spełnimy wymóg prawny oraz w szybki i prosty sposób dodamy pasek z powiadomieniem.
Yoast SEO
Jedna z najlepszych darmowych wtyczek ułatwiających pozycjonowanie naszej strony. Pomaga w optymalizacji pod słowa kluczowe ale również pomaga dopieścić silnik WordPress dla lepszego pozycjonowania. Dobra wtyczka na początek przygody z pozycjonowaniem naszego bloga.
Public Post Preview
Wtyczka umożliwia przesłanie linku, pozwalającego przejrzenie jeszcze nie opublikowanego wpisu na blogu. Przydatne, gdy tworzymy artykuły sponsorowane, wymagające akceptacji przed publikacją. Nieopublikowany post, możemy udostępnić do przejrzenia jeszcze przed samą publikacją.