fbpx

5 darmowych wtyczek WordPress dla blogera

Każdy początkujący bloger korzystający z platformy WordPress powinien zainteresować się tymi wtyczkami. Oto zestaw 5 ciekawych wtyczek, wartych instalacji na Twoim blogu.

Pokazane tu wtyczki pomogą w zoptymalizowaniu pracy oraz zaoszczędzeniu czasu. Dodatkowo, pomogą w zbudowaniu lepszego bloga lub strony internetowej. Oczywiście, wtyczek obowiązkowych do zainstalowania, jest znacznie więcej! Ale o nich więcej informacji pojawi się w przyszłości. Dziś podstawowe 5 darmowych wtyczek wartych grzechu!

Contact Form 7

Wtyczka umożliwia tworzenie prostych formularzy kontaktowych. Przydatne narzędzie, gdy chcemy by nasi goście mieli możliwość napisania do nas wiadomości. Warto zastosować ładny formularz, który ułatwi kontakt oraz zachęci do szybszego napisania wiadomości.

Dodatkowym atutem, jest możliwość tworzenia wielu formularzy w obrębie jednej strony web. Dodanie formularza do artykułu czy podstrony nie jest trudne. Wszystko odbywa się za pomocą konta embed.

Pobierz wtyczkę

GA Google Analytics

Szybka w uruchomieniu wtyczka pozwalająca zintegrować statystyki Google z naszym blogiem. Dzięki wtyczce, zainstalowanie i podłączenie statystyk Google staje się szybkie i proste. Bez implementowania dodatkowego kodu otrzymujemy narzędzie gotowe do działania w ciągu 3minut.

Pobierz wtyczkę

Cookie Notice

Bardzo istotnym elementem jest informacja dotycząca ciasteczek na naszej stronie. By spełnić wymogi prawne, zobligowani jesteśmy poinformować osoby odwiedzające, iż wykorzystujemy ciasteczka (np. dla Google Analytics). Dzięki tej wtyczce spełnimy wymóg prawny oraz w szybki i prosty sposób dodamy pasek z powiadomieniem.

Pobierz wtyczkę

Yoast SEO

Jedna z najlepszych darmowych wtyczek ułatwiających pozycjonowanie naszej strony. Pomaga w optymalizacji pod słowa kluczowe ale również pomaga dopieścić silnik WordPress dla lepszego pozycjonowania. Dobra wtyczka na początek przygody z pozycjonowaniem naszego bloga.

Pobierz wtyczkę

Public Post Preview

Wtyczka umożliwia przesłanie linku, pozwalającego przejrzenie jeszcze nie opublikowanego wpisu na blogu. Przydatne, gdy tworzymy artykuły sponsorowane, wymagające akceptacji przed publikacją. Nieopublikowany post, możemy udostępnić do przejrzenia jeszcze przed samą publikacją.

Pobierz wtyczkę

Newsletter Szkoły Blogera to dostęp do filmów video i wpisów premium. Dołącz już dziś!

Jeszcze chwilka

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *