fbpx

5 popularnych szkoleń on-line dla blogerów

Czy wiesz, że wiedza to skarb? Oto 5 popularnych szkoleń internetowych przydatnych gdy jesteś początkującym blogerem. Zobacz czego warto się nauczyć i jak wpłynie to na Twoje blogowanie.

Praca zdalna techniki i narzędzia

Poznaj sprawdzone techniki i narzędzia, które umożliwią Ci sprawną pracę zdalną. Ten kurs to idealny przewodnik dla każdego, kto chce zmienić swój sposób pracy lub musi pracować z domu.

Bloger często pracuje zdalnie, kurs ten pomoże poznać ciekawe aplikacje internetowe, poznasz również podstawy komunikacji zdalnej. Kurs pomoże pracować z domu wydajnie.

Zobacz kurs

Content Marketing – skuteczne treści w praktyce

Content marketing pomaga w tworzeniu treści popularnych a jednocześnie pomagających w zarabianiu. Czyli jak pisać skuteczne artykuły dla swoich klientów na reklamę.

Opanuj techniki copywritingu, twórz skuteczne treści i zdobywaj nowych klientów, dzięki przemyślanym działaniom content marketingowym.

Zobacz kurs

E-Marketing – podstawy reklamy internetowej

Jak zacząć z marketingiem internetowym. Podstawy przydatne gdy zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem bloga.

Naucz się prowadzić skuteczne działania marketingowe w internecie. Poznaj przydatne narzędzia, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes, zdobywać klientów i zwiększać zyski.

Zobacz kurs

Marketing i sprzedaż na Facebooku

Czy i jak sprzedawać oraz reklamować swoje produkty i firmę na Facebooku. Przydatne, podczas budowania swojej widoczności w Social Mediach. Jak się reklamować by zarabiać na swoim blogu i pasji.

Zwiększ efektywność swoich działań marketingowych na Facebooku. Naucz się skuteczniej wykorzystywać możliwości firmowego fanpage’a do aktywnego pozyskiwania klientów i zwiększania sprzedaży.

Zobacz kurs

Marketing i sprzedaż na Instagramie

Instagram jest jednym z ważniejszych narzędzi marketingowych dla blogerów skierowanych na wizualny przekaz. Może to dotyczyć robienia zdjęć, podróżowania, mody a nawet pracy codziennej. Dobrze prowadzone konto na Instagramie może przynosić duży ruch na nasz blog.

Poznaj skuteczne techniki promocji i budowania wizerunku firmy i marki osobistej na Instagramie. Stwórz profesjonalny i angażujący profil, który pomoże Ci zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Zobacz kurs

 

.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *