fbpx

Analiza konkurencji – 3 narzędzia warte polecenia

Dziś przedstawimy mini garaż narzędzi do analizy konkurencji on-line. Co robi konkurencja, jakie są trendy oraz które słowa kluczowe są istotne w internecie. Nie daj się pokonać konkurencji, bądź zawsze na pierwszym miejscu.

Konkurencja bliższa i dalsza

Czyli spojrzenie na rynek mikro i makro również dotyczy blogosfery. Dobrym, przykładem mogą być blogi technologiczne. Nie tylko muszą analizować aktualne trendy ale również być pierwszym. To właśnie do pierwszych blogerów należy największy kawałek tortu – czyli osoby odwiedzające.

Hej, udostępnij dalej by odblokować całą treść!image/svg+xml
To jest artykuł Premium. By go odblokować udostępnij, link do wpisu na platformie Facebook lub Tweetnij. Dziękujemy!

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *