Blogowanie

Ciekawe grupy facebook o biznesie on-line!

Szukasz ciekawych pomysłów na temat biznes on-line? Chcesz pokazać swoją ofertę lub poznać tajniki zarabiania w internecie? Jeśli tak to świetnie! Dziś przedstawiamy ciekawe grupy na platformie facebook.

Pandemia COVID-19 przenosi gospodarkę do internetu

To już pewne… gospodarka musi w czasie pandemii przestawić się na obsługę na odległość. Najsensowniejszy wydaje się być internet. Ale czy jesteśmy na to gotowi? Krótka analiza, gdzie ecommerce zabłyśnie w trudnych czasach.

Cała prawda o Tarczy Antykryzysowej 1.0

Mamy Tarczę Antykryzysową w wersji 1.0… Zobaczcie co można z niej wyczytać oraz jakie “korzyści” daje ona przedsiębiorcom … a raczej czego nie daje i czemu prawdopodobnie z niej nie skorzystasz.

eCommerce odnosi sukcesy w trudnych czasach

Pandemia koronawirusa to niesamowita szansa dla eCommerce. Fizyczne sklepy notują ogromne straty, elektroniczne nie nadążają z realizacją zamówień. Przeniesienie biznesu do sieci to duża szansa na zysk.

Analiza branży i rynku dla Blogera

Czy wiesz jak świadomie wybrać branżę i rynek, w którym prowadzimy blog? Podpowiadamy jak analizować i nie zwariować, czyli od Marudera do Blogera. Dziś podpowiemy, jak działać by odnieść sukces oraz na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze tematyki naszego…

Jak sprzedawać więcej w sklepie internetowym?

No właśnie, co zrobić by nasz sklep internetowy przynosił większy zysk? Ostatnio mieliśmy przyjemność prowadzić doradztwo z zakresu zwiększenia sprzedaży dla jednego klienta w branży ecommerce. Dziś dzielimy się wnioskami.