fbpx

Ciekawe grupy facebook o biznesie on-line!

Szukasz ciekawych pomysłów na temat biznes on-line? Chcesz pokazać swoją ofertę lub poznać tajniki zarabiania w internecie? Jeśli tak to świetnie! Dziś przedstawiamy ciekawe grupy na platformie facebook.

Prowadzenie biznesu w grupie jest łatwiejsze… dołącz do nas już dziś i stań się prawdziwym rekinem biznesu on-line

“Biznes on-line”

Grupa o prowadzeniu biznesu w sieci. Właśnie pracujemy nad jej formą, tak by była dla Was ciekawa oraz angażująca do pracy. Rozmawiamy w tej grupie o wszystkim co daje zysk w internecie. Grupa wkrótce, zostanie zamknięta dla odwiedzających.

Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/zyskonline/

“SZKOŁA BLOGERA”

Wszystko dookoła blogowania. Czyli jak być blogerem w 21 wieku i odnosić sukces. Staramy się przekazywać nowości dotyczące “blogosfery” oraz dzielimy się naszymi publikacjami. Grupa jest otwarta i pozostanie otwarta dla wszystkich.

Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/szkolablogera/

“Księgowość – Grupa Wsparcia dla Firm”

Księgowość to jedna z podstawowych czynności, które musimy prowadzić jako firma. W grupie znajdziecie wiele nowinek z zakresu podatków, podstaw prowadzenia biznesu jak również i porady prowadzone przez doradców podatkowych. Spora część wiedzy oraz informacji.

Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/dobraksiegowosc/

“Tarcza Antykryzysowa – Grupa Wsparcia dla Firm”

W tej grupie dzielimy się nowymi informacjami dotyczącymi Tarczy Antykryzysowej oraz jak uzyskać pomoc. W grupie znajdziecie raporty, opracowania oraz ciekawe publikacje on-line, które warto przeczytać. Temat aktualnie na czasie dla wszystkich biznesów.

Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/grupawsparciabiznesu/

 

A gdy jesteśmy już przy sprawach Tarczy Antykryzysowej, zachęcamy do pobrania naszego darmowego raportu on-line, dotyczącego aktualnej wersji tarczy. (wersja 1.0 – stan prawny na dzień 1.04.2020). Oczywiście, raport jest poprawiany, za każdym razem gdy zmieni się prawo. Opracowanie pokazuje w prosty sposób aktualną pomoc oraz sposoby jej uzyskania.

https://szkolablogera.pl/produkt/raport-tarcza-antykryzysowa-dla-firm-i-przedsiebiorcow/

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *