fbpx

Darmowe porady księgowe dla firm – grupa wsparcia

Cześć, dziś odrobinę odchodzimy od tematyki blogów i promocji w internecie, by opowiedzieć o ciekawej inicjatywie. O grupie wsparcia dla firm, z informacjami dotyczącymi Księgowości. O miejscu, gdzie znajdziecie darmowe porady, informacje istotne dla firm oraz poznacie osoby, również budujące swój biznes jak Ty.

O księgowości mówimy prostym językiem

To główne motto grupy. Założyciele grupy są księgowymi, doradcami podatkowymi oraz osobami z doświadczeniem w branży podatków. Dzielą się swoją wiedzą, zupełnie za darmo. Opisują zmiany w przepisach, nowinki, odpowiadają na pytania, pomagają w odnalezieniu się w gąszczu przepisów.

Grupę możesz odwiedzić tutaj: https://www.facebook.com/groups/dobraksiegowosc/

Członkostwo jest darmowe, pomoc jest darmowa a wiedza przydatna, wręcz niezbędna gdy prowadzisz firmę. Tak więc, nie czekaj… zachęcamy, do dołączenia do grupy, zadawania pytań i wspólnej nauki meandrów księgowości.

Nieznajomość przepisów nie zwalnia z odpowiedzialności

Czy wiesz, że nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia nas z odpowiedzialności? Na szczęście, można szybko i w prosty sposób nadgonić braki, oraz dowiedzieć się co nowego w przepisach. Można odwiedzić grupę KSIĘGOWOŚĆ na Facebook’u.

Kilka słów o partnerze merytorycznym

To już ewidentna reklama, treść sponsorowana, marketing i przekaz nakręcający sprzedaż… Oczywiście, żartujemy ale fakt, faktem pokazujemy, tu firmę, która stoi za pomysłem grupy KSIĘGOWOŚĆ. Firmą tą, jest kancelaria podatkowa SAS TAX Polska, z siedzibą w Poznaniu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową: https://sastax.pl

A jeśli prowadzisz spółkę, to jest również idealna okazja, do zajrzenia tutaj: https://sastax.pl/ksiegowosc-dla-spolek/

Koniec reklamy. No i oczywiście widzimy się w grupie KSIĘGOWOŚĆ na Facebook

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *