fbpx

Jak prowadzić blog firmowy by więcej sprzedawać?

Ach, blogi firmowe… jest ich tyle na rynku, ale tylko nieliczne są warte naszej uwagi. Czemu się tak dzieje, i jak marnujemy kanał komunikacji jakim jest blog. Niestety tylko 1 na 1000 blogów firmowych, może odnieść sukces. Oto zestaw kroków jak tego uniknąć.

Czy masz ulubiony blog firmowy?

Takie prawdziwe pytanie, czy masz ulubiony blog firmy trzeciej, który czytasz każdego dnia lub co najmniej kilka razy w tygodniu? Na to pytanie, musisz sobie odpowiedzieć, nim pójdziemy dalej z naszymi poradami. Jeśli masz, to zapisz adres bloga na kartce, jeśli nie masz, to możesz czytać dalej.

Hej, udostępnij dalej by odblokować całą treść!image/svg+xml
To jest artykuł Premium. By go odblokować udostępnij, link do wpisu na platformie Facebook lub Tweetnij. Dziękujemy!

.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *