fbpx

Jak zostać blogerem w kilka dni? Szkoła Blogera pomaga

Stworzenie bloga może być czasochłonne a na pewno wymaga wiedzy technicznej i doświadczenia. Zobacz w czym Szkoła Blogera może pomóc już dziś. Zostań blogerem i rozwijaj swoją karierę on-line.

Planujemy, budujemy oraz odpalamy blogi internetowe. Pełne wsparcie – jak prowadzić bloga, gdzie się reklamować, co oferować klientom.

W szkole blogera, zajmujemy się szeroko pojętą pomocą przy planowaniu oraz budowie całego biznesu blogowego. Jeśli chcesz uruchomić swój pierwszy blog, możemy pomóc w jego zaplanowaniu, analizie konkurencji oraz uruchomieniu. A jeśli będzie potrzeba pomoc, przy jego prowadzeniu, to również możesz na nią liczyć.

Dowiesz się również, gdzie warto się reklamować i jak wygląda praca blogera od kuchni. Nie tylko pomożemy uruchomić blog ale również będziemy służyć pomocą w jego rozwoju na przyszłość.

Masz pomysł? Pomożemy go przeanalizować

A więc masz pomysł na swojego własnego bloga? Nim zaczniesz inwestować w domeny, serwer, platformę, usługi informatyków – może warto przeanalizować Twój pomysł? Jeśli tak, to aktualnie mamy promocję, na usługę analizy pomysłu.

Gdy potrzebujesz brief bloga

Brief Bloga, to bardzo czasochłonne zadanie. Jest ono ważnym elementem podczas projektowania treści, przekazu oraz budowania naszego bloga dla czytelników i klientów.

Pomoc w konfiguracji, instalacji oraz uruchomieniu bloga opartego na platformie WordPress

Indywidualne blogi uruchamiamy nawet w dwa dni robocze. Tak, tylko 48h dzieli Ciebie od własnego bloga. Zapraszamy do kontaktu, gdzie porozmawiamy o blogu, zaplanujemy działania i przedstawimy kosztorys.

Napisz po ofertę szytą na miarę

    .

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *