fbpx

Mamy YouTuby o blogowaniu

Tytuł odrobinę, żartobliwy ale faktycznie uruchomiliśmy nasz kanał YouTube o blogowaniu. Będziemy na nim umieszczać ciekawostki dookoła blogowania, nasze porady i uwagi. Filmy, będą również uzupełnieniem wybranych artykułów.

Mamy YouTuby

Do dziś nie wiemy, jak pomysł na prowadzenie kanału się zaczął. Mamy wielkie chęci by kanał się rozwijał a treści na nim prezentowane, były coraz lepsze. Proszę wybacz nam nasz “brak profesjonalności” ale jesteśmy blogerami a nie youtuberami…

…choć skoro mamy kanał, to i youtuberami musimy się stać. Zajmie to nam pewno sporo czasu. Ale liczymy, na wyrozumiałość i zachęcamy do subskrypcji by być na bieżąco z nowymi materiałami.

Nie czekaj, odwiedź i za-subskrybuj nasz kanał teraz. Materiałów przybywa…

Hej, dziękujemy za subskrypcję. Pomoże ona Tobie, na dostęp do najnowszych materiałów Video, które powstają u nas co tydzień. A dodawać, będziemy dodatki do artykułów, szkolenia, zapisy webinariów, ciekawe materiały z eventów (gdy będzie okazja), wywiady z ciekawymi blogerami i znacznie więcej.

Więc, jeśli jeszcze nie masz klikniętego “dzwoneczka” i “łapki, w górę” zachęcamy, do zrobienia tego teraz… poczekamy, spokojnie poczekamy.

Zrobione? Super! Dziękujemy, że jesteś z nami. Jak dziś możemy Tobie pomóc?

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *