fbpx

Nasza misja

dostarczamy narzędzia i wiedzę pomagające tworzyć niezapomniane blogi naszych klientów

Nowoczesna technologia dla nowoczesnych blogerów. Dobre rozwiązania szyte na miarę potrzeb. Od blogerów dla blogerów, bo kto lepiej doradzi jak nie sam bloger. Wdrożenie platformy internetowej nie musi być trudne.

O założycielu

Cześć, nazywam się Marcin Ożarek i jestem blogerem od 2004 roku.

To właśnie w 2004 roku zaczęła się moja przygoda z blogami, stronami i serwisami internetowymi. Początki były trudne. To były czasy, gdy strony budowało się w kodzie HTML a każda zmiana, potrafiła zajmować kilka godzin pracy. Te czasy na szczęście już minęły. Teraz mamy dedykowane narzędzia, które pomagają w prosty i szybki sposób budować blogi internetowe. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Aktualnie prowadzę ponad 15 blogów tematycznych, moje 3 ulubione to:

  • https://nurekamator.pl – tu dziele się swoją pasją, czyli nurkowaniem. Blog powstał w 2017 roku.
  • http://erodzina.com – jeden z moich najstarszych serwisów, powstaje od 2004 roku. Sprawy dookoła rodziny, dzieci i sposobu na życie.
  • https://ekobiety.pl – wszystko o kobiecych sprawach. Z moją wspólniczką, rozwijamy tę platformę dookoła kobiecości.

Konsulting WEB’owy i MAR’ketingowy

Od 2008 roku rozpoczęła się moja przygoda z konsultingiem dla stron internetowych, pomocą w marketingu on-line i off-line jak i wsparciem dla biznesów chcących zaistnieć w internecie. Pomagam w tworzeniu planu stron internetowych, briefów, pomocy podczas projektowania stron oraz podczas współpracy z agencjami webowymi.

Czyli jeśli Twoja firma, chce zbudować stronę internetową, zgodnie z najnowszymi trendami, to jestem osobą, która w tym pomoże.

O Szkole Blogera

Szkoła Blogera, to pomocnik dla wszystkich osób, chcących rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem bloga. Szkoła, to zbyt bujne słowo… nie szkolimy a pomagamy, nie ma u nas nauczycieli za to są partnerzy. Pragnę pomóc Tobie w budowie bloga od początku, aż po rozwinięcie skrzydeł.

Pokazuję jak zacząć, tworzę proste i tanie blogi na zamówienie oraz dzielę się wiedzą “nie tak tajemną” o blogowaniu.