fbpx

Od blogera do Influencera – szkolenie

Właśnie powstaje nasz autorski program szkoleniowy “Od blogera do Influencera”. Prawdopodobnie jedyne tego typu szkolenie w internecie. Zobacz się czemu warto zostać blogerem i jak na tej pasji zarabiać. Bezsprzecznie rozpocznij swoją przygodę jako bloger. Działaj już dziś!

Od blogera do Influencera

Szeroki i intensywny program on-line, zagłębiający się we wszystkie zagadnienia blogowania. Całość przeznaczona dla początkujących i średnio-zaawansowanych blogerów. Wspólnie przejdziemy, przez cały proces tworzenia własnej marki w internecie.

Co ciekawego w kursie?

  1. Dowiesz się jak możesz wejść na wyższy poziom blogowania i zdobyć więcej stałych czytelników. Skończ tworzyć słabe wpisy a zacznij dostarczać jakościowy content.
  2. Jak stosować dobre praktyki blogowania. A dzięki ich stosowaniu jak zmieni się nasz blog i jego jakość. Dowiesz się co w sieci działa a co nie działa.
  3. Nie wiesz jak pisać tak by Ciebie czytano? Przedstawiamy prawdopodobnie najlepsze praktyki na pisanie ciekawych artykułów.
  4. Jak reklamować się w internecie? Prawdopodobnie największy zestaw informacji o sposobach na promowanie bloga w internecie. Jak zdobyć czytelników i ich utrzymać.
  5. Rola Social Media w blogosferze. Czyli jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych. Co działa a co zupełnie nam nie pomoże.
  6. Czy znasz dobre narzędzia blogera? Pokazujemy tylko, te które są godne uwagi i sprawdzone. Darmowe i płatne, pomagające w działaniu jako bloger, aż po must-have dla wymagających influencerów. Bez ściemy o dobrych aplikacjach, sprzęcie i gadżetach.

Chcesz dowiedzieć się kiedy szkolenie będzie dostępne? Dołącz się do naszego newslettera!

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *