fbpx

Pandemia COVID-19 przenosi gospodarkę do internetu

To już pewne… gospodarka musi w czasie pandemii przestawić się na obsługę na odległość. Najsensowniejszy wydaje się być internet. Ale czy jesteśmy na to gotowi? Krótka analiza, gdzie ecommerce zabłyśnie w trudnych czasach.

Nowe realia, nowy sposób na biznes

Codzienność się zmieniła. Mamy utrudniony kontakt osobisty, wiele osób pozostało w domu. Czas przeanalizować swój pomysł na biznes i ruszyć na podbój Internetu.

Pandemia COVID-19 jest niesamowitym ciosem dla całej gospodarki. Ale firmy internetowe, potrafią odnosić sukcesy w tych trudnych czasach. Internet pozwala nam w prosty i bezpieczny sposób handlować towarami oraz usługami.

Zobacz:

https://szkolablogera.pl/produkt/raport-tarcza-antykryzysowa-dla-firm-i-przedsiebiorcow/

Jak przenieść biznes do internetu?

Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą nie tylko w analizie możliwych rozwiązań, ale również wdrożą je dna naszej firmy. Na szczęście proste i skuteczne rozwiązania, nie muszą być kosztowne.

Na samym początku należy wybrać i zakupić domenę internetową (kwoty od 20 do 100zł za rok). Gdy już mamy adres musimy pomyśleć o hostingu. Dobry hosting na początek powinien kosztować do 300-400zł za cały rok.

Mamy domenę, mamy hosting czas zaplanować naszą stronę. Przy prostych projektach, możliwe jest uruchomienie gotowej strony w 2-3 dni robocze. Do da nam czas na napisanie treści, przygotowanie fotografii oraz rozpoczęcie budowania naszego biznesu on-line.

Co możemy sprzedawać w internecie?

Praktycznie wszystkie produkty fizyczne jak i jeszcze więcej produktów wirtualnych a nawet szkolenia. Tu mamy szerokie pole do działania, od prostej strony internetowej przedstawiającej naszą ofertę, aż po sklepy internetowe czy platformy LMS (internetowe platformy szkoleń on-line).

Darmowa pomoc on-line

Potrzebujesz pomocy z wirtualizacją swojego biznesu? Wypełnij formularz by otrzymać darmową konsultację on-line

    .

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *