fbpx

5 pomysłów na blog dla osób ze zdolnościami manualnymi

Dziś przedstawiamy sprawdzone 5 pomysłów na blogi internetowe dla osób potrafiących wykonywać ciekawe rzeczy przy użyciu własnych rąk. Czyli połączenie hobby i zarabiania dzięki prowadzeniu własnego bloga internetowego.

Sprawdzone 5 pomysłów na blog dla osób wykonujących rzeczy przy użyciu własnych rąk

Jeśli mamy dar i portafimy wykonać coś manualnie, to oferujemy produkt lub wiedzę do wytwarzania dobrego produktu. Przedstawiamy 5 najlepszych pomysłów na prowadzenie bloga i zarabianie na nim. Jeśli umiesz robić jedną z tych rzeczy, to masz dobry pomysł na dochodowy biznes.

1 – Blog artysty

Jeśli malujesz, rysujesz, robisz płaskorzeźby to blog jest dobrym sposobem na pokazanie swojej pasji, prac oraz rozpoczęcie zarabiania. Jeśli kochasz malować obrazy to warto je pokazać na własnej stronie. Coraz więcej osób inwestuje w sztukę oraz poszukuje niesamowitych prac, do upiększenia swojego mieszkania, domu czy biura.

2 – Blog o szyciu

Kochasz szyć? Robisz to w domu? Szyjesz ubrania lub elementy wyposażenia wnętrz? Może warto pokazać swoje hobby, swoje wyroby. Nigdy nie wiesz kiedy domowe szycie przerodzi się w dobrze prosperujący biznes. Powstało naprawdę wiele ciekawych blogów o szyciu. Sposobów zarabiania z takiego bloga jest wiele, od sprzedaży gotowych wyrobów, po sprzedaż półfabrykatów czy projektów.

3 – Blog kulinarny

Kto kocha gotować ten w kuchni się nie nudzi. Często testuje nowe przepisy, robi niesamowite wypieki a wszyscy znajomi o nich mówią. Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, nie ma co czekać. Blog kulinarny z dobrymi przepisami jest zawsze obleganych przez amatorów gotowania. Posiadając własny blog, budujesz swoją markę, która potem przełoży się na sprzedaż Twoich produktów. Czyli od przepisów, aż po sprzęt kuchenny.

4 – Blog majsterkowicza

Umiesz coś zbudować a może wiesz jak przeprowadzić proste naprawy domowe? Blog jest świetnym sposobem na pokazanie jak coś zrobić. W sieci jest wiele blogów DIY, wiele z nich zarabia całkiem nieźle, pokazując nowe sposoby zrobienia czegoś przy okazji sprzedając potrzebne narzędzia czy rysunki techniczne. A czy Ty masz zdolności do budowania czegoś? Blog o DIY jest dla Ciebie!

5 – Blog o ogrodnictwie

Masz swój ogródek i spędzasz w nim każdą wolną wchiwlę? Kochasz rośliny i wiesz jak zaprojektować ogród? Jeśli wiesz, jak sprawić by Twój ogród był piękny cały rok, to warto pomyśleć o blogu na ten temat. O ogrodach i roślinach warto pisać. Informacji na ten temat szukają wszyscy właściciele nowych domów oraz amatorzy ogródków balkonowych. Pomóż im zaplanować, założyć i utrzymać piękny ogród. Zacznij zarabiać na swojej ogrodowej pasji!

Dodatkowy już 6 pomysł na bloga

Nie byli byśmy sobą nie dając dodatkowego szóstego pomysłu na bloga dla osób o wyjątkowych uzdolnieniach manualnych. Oto i on!

6 – Blog o zaproszeniach ślubnych

Umiesz robić piękne zaproszenia? Nietuzinkowe, ręcznie robione zaproszenia wychodzą z Twojej ręki? Jeśli tak, to możesz na tym zarobić i to dobrze. Zaproszenia na ślub czy chrzest są zwyczajne. Twoje umiejętności, pokażą że takie nie muszą być! Pisz jak ręcznie robić piękne zaproszenia i koperty, sprzedawaj gotowe produkty. To bardzo szybki sposób, na przejście na swoje już dziś!

Chcesz rozpocząć przygodę ze swoim blogiem? Chcesz gotowe rozwiązanie dla Twojego biznesu? Napisz do nas… zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

    .

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *