fbpx

Budowa dużej strony internetowej lub platformy on-line wymaga długiego procesu planowania. Pomagamy, doradzamy i działamy tak by Twój projekt odniósł sukces.

Szukasz wykonawcy projektu IT? Pomożemy go znaleźć, dobierzemy technologię i przeprowadzimy proces negocjacji. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów IT dla firm rodzimych o zasięgu zarówno lokalnym jak i międzynarodowym.

Co otrzymasz od nas? I czemu warto współpracować z naszymi specjalistami?

Nasz czas i doświadczenie. Dzięki współpracy z agencjami IT posiadamy doświadczenie, które pomoże skrócić proces przygotowania projektu oraz wdrożenia. Wiemy o co pytać i jak działać by projekt odniósł sukces.

Nasza współpraca to dostęp do ponad 10 lat doświadczeń przy wdrażaniu portali, stron internetowych i rozwiązań e-commerce. To również pomoc przy przygotowaniu briefa, sprecyzowaniu oczekiwań a potem nadzorowanie realizacji. Pomagamy już w procesie tworzenia budżetu oraz wsparcia przy budowie założeń podstawowych. Jesteśmy z klientem do samego końca wdrożenia i uruchomienia platformy IT.

Nadzorowanie projektów to nasz chleb powszedni… nie tracisz czasu, zyskujesz pełną opiekę od A do Z

Niezależna pomoc przy wdrażaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz rozwiązań on-line. Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego Biznesu.