fbpx

Zakładamy blogi dla opornych

Nie jesteś osobą techniczną ale chcesz mieć bloga? Nic nie szkodzi, właśnie dla Ciebie mamy ofertę zakładania prostego bloga. Od pomysłu po uruchomienie bloga nawet w 24h.

Szkoła Blogera zakłada blogi – nie musisz być informatykiem by być blogerem

Wiem jak wiele wiedzy jest potrzebnej by uruchomić dobrze zabezpieczonego bloga. Proponuje pełne wsparcie przy tworzeniu Twojego własnego bloga. Od pomocy w zaplanowaniu bloga, po jego instalację i szkolenie prowadzenia swojego bloga.

Ile kosztuje uruchomienie bloga?

Oj, to jest bardzo indywidualna sprawa. Od wyboru tematyki, branży, domeny i hostingu, aż po skomplikowanie naszego projektu. Możemy skorzystać z darmowych szablonów lub kupić gotowe szablony klasy Premium.

Jeśli masz już tematykę i brief dotyczący pomysłu na blog, najprostsze rozwiązanie to koszt 699zł za jednorazową instalację, dodanie zabezpieczeń, ustawienie wszystkich pluginów oraz przeprowadzenie szkolenia z korzystania z bloga.

Zamów już dziś instalację bloga: https://szkolablogera.pl/produkt/instalacja-bloga/

Potrzebuję pomysłu na blog, czy pomożesz?

Jeśli masz pomysł na blog ale nie wiesz, czy w tej branży uda się Tobie przebić i odniesiesz sukces zapraszam na indywidualne warsztaty z planowania pomysłu. Podczas warsztatu możemy wspólnie wymyślić pomysł na bloga lub przeanalizować Twój pomysł. Wszystko zależy, jak chcesz wykorzystać czas.

Moja Pomoc dostępna jest w cenie 99zł. Wydaj przysłowiową, stówkę by upewnić się, że dobrze inwestujesz swój czas i pieniądze w rozwój nowego bloga.

Wybierz naszą analizę pomysłu na bloga: https://szkolablogera.pl/produkt/analiza-pomyslu-na-bloga/

Chcę zbudować Brief Bloga

Budowa Briefu o naszym blogu to skomplikowany projekt. Zajmiemy się w nim zaplanowaniu działań, analizie konkurencji, planowaniu biznesu oraz działaniom promocyjnym. Dostaniesz moje pomysły oraz wsparcie.

To oferta dla świadomych blogerów, którzy chcą startować w oparciu o strategię. Wspólnie zbudujemy dokument, który poprowadzi Twoją karierę we właściwym kierunku.

Już dziś stwórzmy Brief dla Twojego Bloga: https://szkolablogera.pl/produkt/tworzymy-brief-bloga/

Ale to nie wszystko! Możesz skorzystać z doradztwa podczas indywidualnego spotkania on-line

Już wkrótce, będzie w mojej ofercie wsparcie polegające na indywidualnych rozmowach on-line. Dzięki spotkaniu, będziemy mogli porozmawiać o twoim Blogu oraz problemach jakie masz.

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *